10G LC SFP-Modulet BIDI 40KM 1270/1330nm Optisk 10G BIDI SFP+ Transceiver Single mode Enkelt fiber kompatibel For Mikrotik Cisco

10G LC SFP-Modulet BIDI 40KM 1270/1330nm Optisk 10G BIDI SFP+ Transceiver Single mode Enkelt fiber kompatibel For Mikrotik Cisco  kr346.65 kr339.70
  • Følsomhed: -14.5dBm
  • Model-Nummer: SSPB-2740
  • : 40 km
  • Status: På Lager
  • Stik: LC
  • Certificering: ROHS
  • Oprindelse: KN(Oprindelse)
  • Kompatibel: Aruba
  • DDM: With
  • Temperatur: 0~+70
  • Item Længde: 2.5m
  • Data Rate: 10g
  • Størrelse: 10*5*3
  • Udgangseffekt: -2 ~ +3dBm
  • Stik Type: LC/APC
  • Navn: 10G SFP+ BIDI 40 KM Optiske SFP-Modul
  • Fiber Type: Single Mode
  • Bølgelængde: TX1270RX1330
  • Mærke: HAINA

10G SFP+ BIDI 40KM 1270/1330 Optisk SFP-Modulet Kompatibel med Cisco, kan du efterlade en besked, Hvis du har brug for at være forenelig med andre mærker udtænke, Hvis der ikke er nogen bemærkning,vi vil sende modulet er kompatibelt med Mikrotik / Cisco

I overensstemmelse med SFF8472 diagnostiske overvågning interface

Kompatibel med SFP+ MSA

Hot Pluggabl

Dual LC connecto

Single +3.3 V power suppl

Støtte 9.95 Gb/s til 11,3 Gb/s multi-rate

1270nm/1330nm laser-transmitte

2-wire-interface til styring og diagnostiske monito

Transmission afstand af 40 km over SM fibe

10GBase-BX Etherne

10GFiber Channe

Bus udvidelse format

Høj hastighed i/O-fil tjene

Mass storage system I/

SONET OC-192/ SDH STM-6

Tags: server supermicro, 10g sfp, cisco switch, headset yealink, FIBER, 10 gbe, skifte fibra industrielle, fiber switch, Mikrotik, 10g ethernet-switch


  • UNIKIT ESC250D hurtigt stik SC APC området forsamling hurtig conector SC APC fiberoptiske hurtigt stik

    UNIKIT ESC250D hurtigt stik SC APC området forsamling hurtig conector SC APC fiberoptiske hurtigt stik

    FTTH ESC250D APC Single-Mode Fiber Optic SC APC Hurtig Hurtig Felt Montering Stik Funktioner: 1. FTTH-projektet anvendelige 2. Field installable 3. Indsæt tab mindre end 0,3 dB 4. Metal V-form hulrum, der fungerer godt i for høj og lav temperatur 5. Installation af mindre end 1 minut 6. Pålidelig og overlegen optisk ydelse Ansøgning: 1. Distribution rammer 2.
    kr620.34 kr465.26
  • 10 STK LC hun til FC Mandlige LC-FC 2,5 mm 1,25 mm SM 9/125 Hybrid Adapter Optisk Fiber Adapter

    10 STK LC hun til FC Mandlige LC-FC 2,5 mm 1,25 mm SM 9/125 Hybrid Adapter Optisk Fiber Adapter

    hans LC(Kvinde) til at FC(Mandlige) type fiberoptiske hybrid-adapter er en reguleret type fiber-indbygget adapter stik, der udsættes for driften af splejsning og kobling mellem fiber optik. Funktion: Kan genbruges op til 1000 gange Høj præcision og god kompatibilitet Høj pålidelighed og stabilitet 1. Hybrid adapter type: LC(Kvinde) til at FC(Mandlige) 2. Fiber tyle: SM 9/125 Fiber. 3.
    kr310.17 kr279.15
  • Et Klik Renere Fiberoptiske Stik rengøring af 2,5 mm Universal Stik

    Et Klik Renere Fiberoptiske Stik rengøring af 2,5 mm Universal Stik

    Fiber Renere 2,5 mm 800 gange med Et Klik Fiberoptiske Stik Renere Pen til SC, FC ST-Stik Mini, der er specielt Designet til at arbejde godt med SC, FC, og ST stik, er dette instrument renser ferrule slutningen ansigter fjerne støv, olie og andet snavs uden huldannelse eller skrabe ende ansigt.
    kr173.70 kr114.64

  • LODFIBER FOR Intel E1G42ET 10/100/1000M PCI-Express Dual Port Server Adapter med chris marker

    LODFIBER FOR Intel E1G42ET 10/100/1000M PCI-Express Dual Port Server Adapter med chris marker

    Intel Oprindelige E1G42ET 1000 mbps Gigabit Daul-Port, Netværk, Server Adapter med Chris Marker Mærke Navn:Intel Gigabit ET Dual Port Server Adapter Produkt Kode :E1G42ET Ethernet Controller(s): Intel 82576EB Stik og Kabel Medium:RJ-45 Kobber Kabler Type: Kategori-5 op til 100 m Slot Type, Maksimal Bus: PCI Express* 2.0 2.5 GT/s Lane x 4 Lane Porte : Dual Port Understøttet
    kr186.10
  • Pro Mini OTDR Fiberoptiske Reflectometer 980rev med 9 Funktioner VFL OLS OPM Begivenhed Kort 24dB for 64km Fiber Kabel Ethernet-Tester

    Pro Mini OTDR Fiberoptiske Reflectometer 980rev med 9 Funktioner VFL OLS OPM Begivenhed Kort 24dB for 64km Fiber Kabel Ethernet-Tester

    Mini Pro OTDR Model: FF-980REV Bølgelængde: 1310 og 1550nm Dynamikområde: 24/22dB Test Range: 3m at 64km 9 Funktioner i 1 enhed 1) OTDR 2) BEGIVENHED KORT 3) Optisk Lys Kilde 4) Optisk Power Meter 5) Visuel Fejl Locator 6) RJ45 Ethernet-Kabel Sekvens 7) Ethernet-Kabel Afstand 8) Ethernet-Kabel Tracker 9) LED-Lys KONTAKT SALGSINGENIØR
    kr1 823.81 kr1 477.28
  • Lav Pris FTTH Værktøj SC APC Stik Single-Mode Kolde Fiberoptiske Hurtig Samling Connnector 50 STK

    Lav Pris FTTH Værktøj SC APC Stik Single-Mode Kolde Fiberoptiske Hurtig Samling Connnector 50 STK

    SC APC Hurtigt Stik Hurtig fiberoptiske stik kan levere en hurtig og nem opsigelse af fibre i feltet og muligheder der er tilgængelige for 900 micron så installer for at afslutte og gøre i forbindelse minutter på udstyr og fiber patch paneler.Dette stik system fjerner eventuelle krav til epoxy, klæbestoffer eller dyrt at kurere ovne Funktioner: 1. Indsætningstab og tilbage refleksion tab 2. Ferrule ende overflade
    kr627.79
  • Del